Franchise

FRANCHISE BAŞVURUSU

“Her öğrencinin ayrı bir dünya” olduğuna inanan ve bu doğrultuda çalışmalar yaparak eğitim dünyasında en saygın ve güvenilir kurum olmayı öncelikli hedef haline getiren 5 Yıldız Kurs Merkezleri, sadece kendi şubelerinde kullanılacak (kapalı devre) ve öğrencinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek 5 Yıldız Yayınları ile farklılığını ortaya koymaktadır.

2020 yılında İstanbul ( Bostancı şube / Ataşehir şube) ve Diyarbakır’da açtığı şubelerle hem LGS hem YKS öğrencilerine nitelikli ve farklı bir eğitim programı uygulayan 5 Yıldız Kurs Merkezleri inandığı ve ilke haline getirdiği hedefler doğrultusunda önümüzdeki dönemlerde de yine seçici davranarak şubeler açmaya devam edecektir.

Yıllardır yayın dünyasında edindiği birikimi kurs konseptiyle birleştiren 5 Yıldız Kurs Merkezleri sınav başarısı yüksek öğrenciler yetiştirmek adına hem yayın tecrübesi hem de sınavlara hazırlık öğrencilerine en önemli ve gerekli noktaları anlatan nitelikli bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

Markamızla, vizyonumuzla, mesleki bilgi ve deneyimimizle birlikte kurum açmayı düşünen siz değerli eğitimciler, aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.